Nashr etilgan: 6 aprel, 2023
Toshkent shahar, Shahrisabz ko‘chasi, 30-uyda joylashgan «Ipoteka-bank» ATIB,2023 yil 28 aprel kuni soat 1100 da, masofadan turib elektron ovoz berish xizmati orqali bank aksiyadorlarining navbatdan tashqari umumiy yig‘ilishi bo‘lib o‘tishini ma’lum qiladi.
“Ipoteka-bank” ATIB Kuzatuv kengashi a’zosini saylash.
● Aksiyadorlarni navbatdan tashqari umumiy yig‘ilish o‘tkazilishi haqida xabardor qilish uchun reestrni shakllantirish sanasi: 2023 yil 31 mart
● Aksiyadorlarning navbatdan tashqari umumiy yig‘ilishida ishtirok etish huquqiga ega bo‘lgan aksiyadorlar reestrini shakllantirish sanasi: 2023 yil 21 aprel

Posted by: 6 april, 2023
JSCMB "Ipoteka-bank", located at the address: Tashkent, st. Shakhrisabz, building 30, announces an extraordinary general meeting of shareholders of the bank on April 28, 2023 at 1100 hours remotely using the electronic voting service.
Election of a member of the Supervisory Board of JSCMB “Ipoteka-bank”.
● The date of formation of the register of shareholders for notification of an extraordinary general meeting of shareholders is March 31, 2023.
● The date of formation of the register of shareholders for participation in the extraordinary general meeting of shareholders is April 21, 2023