Ipoteka-bank, “Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki” hamda Xalqaro Ishbilarmon “Tadbirkor ayol” assotsiatsiyasi bilan hamkorlikda ayol tadbirkorlar uchun seminar tashkil etadi!
Nashr etilgan: 4 iyun, 2024
Siz o‘ziga xos zamonaviy qarashlariga ega ayol tadbirkormisiz yoki bu sohada o’zingizni endi sinab ko’rmoqchimisiz? Fikringiz teran, maqsadlaringiz aniq, harakatingiz dadil, ammo o‘z sohangizda yetarlicha muvaffaqiyatga erisha olmayapsizmi? Faoliyatingizda savdo unumdorligi tobora tushib borayaptimi? Unday holda, ushbu trening aynan siz uchun.
Ayollar tadbirkorligini har tomonlama qo‘llab-quvvatlash maqsadida, 2024 yilning 12 iyun sanasida "Hilton Tashkent city" mehmonxonasida “Ayollar tadbirkorligida raqamlashtirish va rivojlanish istiqbollari” mavzusida seminar o‘tkazilishi rejalashtirilmoqda.
Siz trening davomida tadbirkorlik sohasida ayollar manfaatlarini har tomonlama himoya qilish, iqtisodiy faolligini oshirish, tadbirkorlikka keng jalb qilishga qaratilgan seminarda o‘z sohasida yuqori muvaffaqiyatlarga erishgan zamonaviy ayol tadbirkorlardan maslahatlar olish imkoniyatiga ega bo’lasiz.
Tadbirkorlik faoliyatida o'z mahoratini oshirish istagi bo'lgan barcha ayollarimizni tadbirda kutib qolamiz. Kirish mutlaqo bepul, sizdan faqatgina quyidagi havola orqali ro'yxatdan o'tish talab etiladi.

Ипотека-банк совместно с Европейским банком реконструкции и развития (ЕБРР) и Международной ассоциацией деловых женщин «Тадбиркор аёл» организует семинар для женщин-предпринимателей.
Опубликовано: 4 июня, 2024
Вы являетесь женщиной-предпринимателем с уникальным современным видением или только планируете открыть свой бизнес? Ваши мысли глубоки, цели ясны, действия смелы, но успех в вашем деле вам кажется недостаточным? Вас не совсем устраивают показатели продаж или вы только планируете запускать ваше дело? Тогда это мероприятие - для вас.
В рамках всесторонней поддержки женского предпринимательства 12 июня 2024 года в отеле "Хилтон Ташкент Сити" пройдет семинар на тему "Цифровизация и перспективы развития женского предпринимательства".
В ходе мероприятия у вас будет возможность получить советы от женщин-предпринимателей, уже добившихся больших успехов в своей сфере, о том, как комплексно защитить свои интересы, повысить экономическую активность и обеспечить большее вовлечение женщин в предпринимательство.
Мы приветствуем на мероприятии всех женщин, желающих повысить свои навыки в деловой деятельности. Вход абсолютно бесплатный, вам нужно только зарегистрироваться по ссылке.