“Woman in bussines СА” dasturi doirasida navbatdagi qoʼshma loyiha Mehnat filialida Yashnobod va Yunusobod filiallari mijozlari uchun
«Ipoteka bank» АTIB hamda Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki bilan hamkorlikda amalga oshirilayotgan “Woman in bussines CА” dasturi doirasida joriy yilning 25 iyul kuni Mehnat filialida Yashnobod va Yunusobod filiallari mijozlari boʼlgan ayol tadbirkorlar ishtirokida “Zamonaviy biznesni yuritish yoʼllari” mavzusida seminar-trening boʼlib oʼtdi.

В Мехнатском филиале был осуществлен совместный проект в рамках программы “Woman in business СА” для клиентов Яшнабадского и Юнусабадского филиалов
В рамках программы «Woman in Business СA» 25 июля текущего года в Мехнатском филиале прошел семинар-тренинг на тему «Способы ведения современного бизнеса» для женщин-предпринимателей Яшнабадского и Юнусабадского филиалов.