Kommunal to‘lovlarni uyingizdan chiqmasdan va o‘zingiz uchun istalgan qulay vaqtda Ipoteka Mobile ilovasi orqali bepul to‘lang! Shuningdek, kommunal to‘lovlarni “Ipoteka-bank” bankomatlarida ham bepul amalga oshirishingiz mumkinligini eslatib o‘tamiz.
Shu bilan birga, joriy yilning 1 noyabridan “Ipoteka-bank” ATIBning Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi hamda “Hududgazta’minot” AJ bilan tuzgan bosh shartnomalari bekor qilinishini ma’lum qilamiz.
Shu sababli, bank tariflariga asosan joriy yilning 1 noyabridan boshlab bank ofislarida maishiy chiqindilarni olib chiqish va tabiiy gaz iste’moli uchun to‘lovlarni qabul qilishda aholidan bank xizmatlari uchun 3 000 (uch ming) so'm miqdorida komissiya undiriladi.

Бесплатно оплачивайте коммунальные услуги в мобильном приложении Ipoteka Mobile, не выходя из дома и в любое удобное для вас время! Также напоминаем, что вы можете оплатить коммунальные услуги в банкоматах Ипотека-банка.
При этом сообщаем, что с 1 ноября текущего года расторгаются генеральные соглашения АКИБ «Ипотека-банк» с Госкомитетом по экологии и охране окружающей среды и АО "Hududgaztaminot".
В связи с этим, согласно тарифам банка с 1 ноября текущего года при приеме оплаты в офисах банка за вывоз бытовых отходов и потребление природного газа с населения будет взиматься комиссия за банковские услуги в размере 3 000 (трёх тысяч) сумов.